Biuro Doradztwa Finansowo – Gospodarczego „NOVUM” obecne jest na rynku  usług finansowych od 1998 roku. „NOVUM” to dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w rachunkowości, usługach finansowych oraz usługach doradczych.

Jako zespół łączymy wieloletnie doświadczenie ze znajomością realiów polskiego rynku gospodarczego. Wyręczamy naszych klientów ze żmudnych i czasochłonnych obowiązków związanych z relacją z otoczeniem biznesowym, tj. bankami, urzędami, kontrahentami i innymi instytucjami.

Specjalizujemy się zarówno w prowadzeniu księgowości małych i średnich przedsiębiorstw, jak i dużych spółek.

Pomagamy naszym klientom w negocjacjach gospodarczych dotyczących zbycia lub nabycia udziałów w spółkach, łączenia i dzielenia spółek, restrukturyzacji przedsiębiorstwa, ugód z kontrahentami oraz bankami. Doradzamy w zakresie restrukturyzacji i upadłości przedsiębiorstw oraz upadłości konsumenckich.

Na przestrzeni minionych 20 lat przeprowadziliśmy z sukcesem wiele transakcji związanych z pozyskaniem finansowania dla naszych Klientów, zarówno w zakresie finansowania działalności bieżącej, jak i finansowania przedsięwzięć inwestycyjnych. Dzięki naszej wspólnej  pracy wiele firm umocniło swoją pozycję na rynku, wiele firm odnotowało także dynamiczny rozwój.

Zdobyte przez wiele lat doświadczenie własne oraz nabyte w drodze współpracy z naszymi klientami pozwala nam proponować optymalne rozwiązania w różnych obszarach biznesowych. To stanowi o naszej przewadze konkurencyjnej na rynku.

Zapewniamy bezpieczeństwo i poufność informacji.

Usługi świadczymy z wykorzystaniem specjalistycznych programów komputerowych, zgodnie z wymogami Ministra Finansów, czy Ustawy o Rachunkowości.

Posiadamy certyfikat CIRF - innowacyjnej i rzetelnej firmy 2018 oraz polisę ubezpieczeniową od odpowiedzialności cywilnej.

 

View the embedded image gallery online at:
https://novum.ns48.pl/index.php/o-firmie#sigProId1482a7ab73

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań prosimy o kontakt.

 

Z wyrazami szacunku,

Właściciel Biura

Krzysztof Giziński